Otwarcie stacji EKOEN

6 lutego 2020 roku została uruchomiona pierwsza stacja paliw alternatywnych Ekoen! Stanowiska ładowania wyłącznie dla aut elektrycznych, bistro z wyśmienitymi przekąskami oraz specjalna strefa relaksu dla użytkowników EV. Ekoen będzie dostępny dla każdego 24 godziny na dobę przez 7 dni 
w tygodniu!

Lokalizacja

Stacja paliw alternatywnych Ekoen została uruchomiona w Zielonej Górze (w strefie przemysłowo-technologicznej). To doskonała lokalizacja, gdyż znajduje się nieopodal trasy S3 i jednocześnie blisko centrum Zielonej Góry. Świetnie sprawdzi się jako miejsce ładowania zarówno dla kierowców samochodów elektrycznych z Zielonej Góry, jak i również dla tych, którzy są w dłuższej podróży i potrzebują szybkiego ładowania. Ponadto jest to doskonałe miejsce spotkań dla pracowników strefy. Od rana do wieczora można napić się kawy oraz zjeść lunch. Z pewnością brakowało w okolicy takiego miejsca.

Oferta

Jedna stacja to minimum pięć szybkich stanowisk ładowania DC, Ekocafe z ofertą gastronomiczną oraz specjalne, wydzielone pomieszczenie dla kierowców i pasażerów samochodów elektrycznych dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ogromnym ułatwieniem podczas korzystania z usługi jest prosta płatność. Nie trzeba posiadać kart lojalnościowych, aplikacji ani zapisywać się do żadnych programów. Wystarczy karta płatnicza, w myśl zasady ładujesz-płacisz-odjeżdżasz. 

Zielona Góra i co dalej?

Stacja paliw alternatywnych Ekoen, która została otwarta 6 lutego w Zielonej Górze to pierwszy, ale z pewnością nie ostatni punkt na mapie. W dużych miastach w Polsce jest planowane tworzenie kolejnych lokalizacji. Sieć nowoczesnych punktów ładowania przeznaczonych wyłącznie dla kierowców samochodów elektrycznych zdecydowanie wpłynie na komfort podróżowania pojazdami EV.

Udostępnij link: