Elektryzująco w miasto! Na ulice Zielonej Góry wyjechały elektryczne taksówki EVITY Electric Taxi

Ekoenergetyka-Polska - zielonogórska firma produkująca infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych napędza eRewolucję. W styczniu 2020 roku, na ulicach Zielonej Góry pojawiły się EVITY Electric Taxi, czyli pierwsze w pełni elektryczne, zeroemisyjne i ekologiczne taksówki. 


Ekoenergetyka wchodzi w kolejną dekadę z szeregiem nowych projektów ściśle związanych z rozwojem elektromobilności. Jednym z nich jest powołanie spółki EVITY Electric Taxi, która oferuje przewozy osób taksówkami bazującymi na samochodach elektrycznych. 


W pierwszych tygodniach nowego roku na ulice Zielonej Góry wyjechały zeroemisyjne, elektryczne taksówki. Z nowoczesnych, ekologicznych Nissanów LEAF II generacji, mieszkańcy mogą korzystać, zamawiając je w swój ulubiony, wygodny dla siebie sposób - telefonicznie lub przez dedykowaną aplikację na smartfona. Ciche, czyste i bezpieczne samochody, które można szybko i łatwo zamówić, są uzupełnieniem elektrycznego transportu publicznego w mieście. Docelowo we flocie EVITY Electric Taxi ma jeździć 50 elektrycznych aut. 

Udostępnij link: